Centrum dla Kreatywnych

Centrum dla Kreatywnych
e-suplement
Google po raz kolejny udowadnia, że potrafi dbać o użytkowników jego serwisów. Postanowiło stworzyć miejsce dla osób publikujących swoje filmy na serwisie Youtube. Tym miejscem ma być nowo utworzone studio filmowe w centrum Londynu. Twórcze centrum Youtube dla filmowców, zlokalizowane w sąsiedztwie biur Google, ma zamiar przyciągać twórców z całego świata kamerami wysokiej jakości, studiami do nagrywania dźwięku, masteringu, profesjonalnym oświetleniem studyjnym jak również green screenem. Ponadto w London Studio wykłady i warsztaty będą prowadzić eksperci w dziedzinie produkcji filmowej.

Powstanie centrum kreatywnego, największego serwisu video na świecie świadczyć może o wadze jaką przywiązuje Google do aktywizowania użytkowników i propagowania korzystania z niego wśród filmowców. Miejsce to będzie doskonałą bazą do networkingu między osobami biorącymi udział w projektach, szczególnie, że każdy członek społeczności Youtube będzie mógł zabiegać o udział w projektach London Studio.

Powstanie tego miejsca może zwiastować rozprzestrzenienie się idei i utworzeniem kolejnych w większych miastach, skupiających duże rzesze członków społeczności Youtube. Dzięki takim posunięciom lider wśród wyszukiwarek internetowych edukuje setki twórczych młodych ludzi, a także zaraża ideą, dzięki której Youtube może za kilka lat osiągnąć status jednego z największych producentów filmowych, albo nawet telewizji nowej generacji.

www.youtube.com/user/creatorhub

Przeczytaj także
Magazyn