Największe studenckie targi pracy już w marcu!

Największe studenckie targi pracy już w marcu!
e-suplement
Czujesz, że studia to zbyt mało i zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyk lub stażu? Szukasz ciekawych i atrakcyjnych ofert pracy, które umożliwią ci dalszy rozwój? 21. Inżynierskie Targi Pracy, organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Odbywające się 18 i 19 marca w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej targi to wydarzenie, na którym firmy tworzą labirynt różnorodnych ścieżek kariery. 

W ciągu dwóch dni będziesz miał możliwość rozmowy z przedstawicielami dużych polskich przedsiębiorstw na temat ich wymagań i oczekiwań w stosunku do przyszłych pracowników. Już na samym początku otrzymasz od organizatorów katalog, w którym znajdziesz: mapkę ze stoiskami wszystkich firm, spis wystawców według branż, zasady konkursu z nagrodami, informacje o organizatorze czy też kilka słów skierowanych od Koordynatora projektu i Rektora Politechniki Warszawskiej właśnie do Ciebie!

Inżynierskie Targi Pracy to nie tylko prezentacja wystawiających się firm. Równocześnie organizowane są warsztaty prowadzone przez wystawców, na które studenci mogą zapisać się bezpłatnie na stronie: www.bestoferta.pl.

Z roku na rok ilość studentów, którzy uczestniczą w warsztatach wzrasta, co spowodowało zwiększenie ich ilości oraz różnorodności. Każdy, niezależnie od roku studiów, może znaleźć temat, który go interesuje. Zapisy ruszają już niedługo, więc nie zwlekaj, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Czy pragniesz zmienić swoją przyszłość i podjąć wyzwanie, jakim jest kontakt i próba zawalczenie o miejsce pracy o którym zawsze marzyłeś? Stowarzyszenie Studentów BEST daje Ci tą możliwość! Nie czekaj i odwiedź nas na największych Inżynierskich Targach Pracy organizowanych przez studentów.

Dołącz do osób, które kierują swoją karierą i udowodnij swoją atrakcyjność na rynku pracy. Przyjdź i sprawdź się sam! Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia fanpage'u: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy oraz strony internetowej: www.targipracy.org.pl, gdzie będziesz mógł znaleźć wszystkie aktualne informacje dotyczące wydarzenia. Serdecznie zapraszamy! Stowarzyszenie Studentów BEST

 

 

Przeczytaj także
Magazyn