The BEST in Europe? - ambitni inżynierowie podbijają Warszawę!

Jak pracują inżynierowie w Europie? Kto zwycięży i zostanie tym najlepszym z najlepszych? Już w sierpniu Politechnika Warszawska będzie gospodarzem 5 Finału Konkursu Inżynierskiego EBEC (European BEST Engineering Competition).

Młodzi ludzie z europejskich uczelni technicznych rywalizować będą o tytuł najlepszej drużyny. Oprócz pracy, uczestnicy będą mieli szansę poznać kulturę i tradycję naszego kraju, wspólnie spędzając czas i bawiąc się.

W konkursie startuje 30 najlepszych drużyn z całej Europy. Zadania, przygotowane przez specjalistów z firm sponsorujących, to nie lada wyzwanie. Ścisłe umysły naszych uczestników muszą wykazać się niemałą wiedzą i pomysłowością. Wszystko po to, by cieszyć się zwycięstwem i tytułem "the BEST in Europe"!

Przyjdź i zobacz innowacyjne rozwiązania europejskich inżynierów. W konkursie biorą udział dwie polskie drużyny – z Warszawy i Gliwic, które liczą na wsparcie i doping.

3, 4, 6 i 7 sierpnia w Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej będzie można obserwować zmagania i kibicować drużynom z kategorii Team Design. Nie może zabraknąć tam Ciebie! Moc emocji gwarantowana.

Więcej informacji i szczegółowy plan konkursu na stronie: www.ebec13.BEST.warszawa.pl oraz www.facebook.com/EuropeanBESTEngineeringCompetition