PROJEKTujeMY- warsztaty z architektury, dizajnu i grafiki

Z czego składa się dom? Czy niedługo będzie można drukować naczynia? Jak zaprojektować ciekawe logo? Na te i inne pytania dotyczące architektury i dizajnu, warszawscy uczniowie otrzymają odpowiedzi podczas warsztatów PROJEKTujeMY. 

„PROJEKTujeMY" to cykl warsztatów z architektury, dizajnu i grafiki dla dzieci i młodzieży realizowany przez Fundację Inceptio. Projekt jest skierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Dzięki prostym ćwiczeniom projektowym, rozwijającym kreatywność i twórcze myślenie, młodzi ludzie zapoznają się z podstawami architektury, grafiki i dizajnu. Dowiedzą się m.in. jak powstaje dom, czy niedługo będzie można drukować naczynia i meble, jak urządzić swój pokój, co dizajnerskiego można zrobić z papieru, a także jak stworzyć ciekawe logo?

W ramach projektu, na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej w listopadzie i grudniu 2013 roku, przeprowadzone zostaną cztery weekendowe kursy składające się z 5 jednodniowych weekendowych spotkań po 3 godziny lekcyjne.

Więcej informacji na stronie: www.inceptio.org.pl