Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Konkurs dla nauczycieli z pasją

Początek nowego roku szkolnego to czas, kiedy nauczyciele wracają do pracy po wakacjach, by stanąć przed kolejnymi wyzwaniami i inspirować młodych ludzi do dalszego rozwoju. Fundacja Grupy Adamed postanowiła wesprzeć te starania i 1 września ogłosiła konkurs dla szkół ponadpodstawowych ADAMED SmartUP. Dla nauczycieli to szansa na udział w innowacyjnych warsztatach edukacyjnych, dla szkół na zdobycie nagród pieniężnych o łącznej wartości 10 000 zł. 

Konkurs firmy ADAMED SmartUP to inicjatywa skierowana do nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych z całej Polski.

Zadaniem konkursowe polega na wybraniu jednego z zaproponowanych tematów z zakresu matematyki, fizyki, biologii bądź chemii, a następnie nagranie krótkiego filmu, będącego jego autorską interpretacją. Materiał wideo powinnień być przygotowany razem z uczniami i obrazować, że praca z młodzieżą jest pasjonująca i inspirująca.

Trzy szkoły, których odpowiedzi zostaną uznane przez jury za najciekawsze, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 zł:

  • I miejsce - 5 000 zł,
  • II miejsce - 3 000 zł,
  • III miejsce - 2 000 zł.

Dodatkowo, nauczyciele z 25 placówek zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach naukowych na temat kreatywnego i innowacyjnego prowadzenia lekcji z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Uczestnicy otrzymają także materiały metodyczne oraz przykładowe scenariusze lekcji.

Zgłoszenia konkursowe w formie krótkich filmów można wysyłać do 15 października 2018, wypełniając formularz online na stronie www.adamedsmartup.pl/konkurs.

Laureaci zostaną wyłonieni do 10 listopada 2018 roku.