Czym udekorować ściany klas w szkole średniej?

Czym udekorować ściany klas w szkole średniej?
Szkoła średnia to ten etap nauki, który wymaga od uczniów większego skupienia i jeszcze intensywniejszego niż w szkole podstawowej przyswajania wiedzy. Niezależnie od profilu szkoły, odbywają się w niej lekcje zarówno o tematyce humanistycznej, jak i z przedmiotów ścisłych. Warto stworzyć młodzieży odpowiednie środowisko, które sprzyja nauce. I chodzi tutaj nie tylko o dbanie o czystość i higienę, ale także o estetykę wystroju pomieszczeń. Naklejki ścienne to idealne rozwiązanie, które z jednej strony stanowi ozdobę ścian, a z drugiej posiada wartość edukacyjną.

Naklejki edukacyjne

Szkolne naklejki edukacyjne to narzędzia, które istotnie wpływają na poziom wiedzy uczniów, którzy przebywają w danej klasie. W sprzedaży są naklejki dedykowane do sal, w których odbywają się najróżniejsze szkolne zajęcia. Do wyboru są między innymi:

  • naklejki przeznaczone do prowadzenia zajęć matematycznych (np. tabliczka mnożenia, rodzaje liczb),
  • naklejki przeznaczone do prowadzenia zajęć z chemii i fizyki (np. układ okresowy pierwiastków, jednostki układu SI, planety układu słonecznego, model budowy atomu, tabela rozpuszczalności wybranych soli i wodorotlenków w wodzie),
  • naklejki przeznaczone do prowadzenia zajęć z geografii (np. mapa świata, mapa fizyczna Polski, mapa polskich parków narodowych, róża wiatrów),
  • naklejki o tematyce związanej z biologią i anatomią (np. budowa mózgu, budowa oka, budowa szkieletu),
  • naklejki przeznaczone do prowadzenia zajęć z języka polskiego lub języków obcych (np. odmiana angielskich czasowników nieregularnych, podstawowe zwroty w czterech językach, części zdania, rodzaje literackie, środki stylistyczne),
  • naklejki o tematyce patriotycznej (np. Hymn Polski, symbole narodowe),
  • naklejki do klas plastycznych (np. kolory i koło barw).

Codzienne przebywanie w salach udekorowanych takimi naklejkami powoduje, że młodzi ludzie w naturalny sposób uczą się przedstawionych treści. Sprzyjają temu atrakcyjne kolory oraz grafika.

Naklejki motywacyjne

Jednak właściwy rozwój młodego pokolenia to nie tylko wiedza naukowa, ale również dostarczanie pozytywnych bodźców myślowych. Dlatego w każdej szkolnej sali powinny znaleźć się także naklejki motywacyjne. Wprowadzają one młodzież w dobry nastrój i kształtują pozytywne zachowania.

Co może znaleźć się na takiej naklejce motywacyjnej? Wszelkie treści, które mogą korzystnie wpłynąć na nastolatka. W sprzedaży dostępne są naklejki zachęcające do pozytywnego myślenia, czytania książek, realizacji własnych marzeń i poszanowania innych osób, naklejki poprawiające własną samoocenę oraz zachęcające do uśmiechu.

Gdzie kupić najlepszej jakości naklejki w atrakcyjnej cenie?

Godnym polecenia sprzedawcą naklejek dla szkół jest Akatja.pl. W katalogu produktów tej firmy znajdziemy wszystkie wymienione wyżej rodzaje naklejek. Oprócz naklejek ściennych, do wyboru są również naklejki podłogowe i schodowe, a także tabliczki.

Szkoła przy okazji może zaopatrzyć się także w naklejki informacyjne, chociażby w zakresie udzielania pierwszej pomocy, nakazujące wyłączenie telefonu oraz naklejki na kosze do segregowania odpadów. Wszystkie oferowane naklejki charakteryzują się trwałością i starannością wykonania oraz przystępną ceną. Zamówienia powyżej 200 zł objęte są darmową dostawą. Sprzedawca przygotował szereg atrakcyjnych promocji na naklejki do szkół, przedszkoli, firm i klientów prywatnych.