Potężny smartwatch na każdą kieszeń

Potężny smartwatch na każdą kieszeń
Smartwatche zdobywają ogromną popularność - ich wielofunkcyjność wykorzystują dziś nie tylko najwierniejsi pasjonaci technologii, ale również sportowcy, pracownicy biurowi czy studenci. Chociaż czasem wciąż postrzegane jako drogie i mało praktyczne gadżety, inteligentne zegarki już dawno poradziły sobie z początkowymi problemami, dzięki czemu współczesny smartwatch to wytrzymałe, niedrogie oraz - przede wszystkim - niezwykle przydatne urządzenie.

Jednym z najpopularniejszych dostępnych modeli jest Overmax Touch 5.0. Zegarek wyposażony został w szereg opcji ułatwiających codzienną pracę - powiadomienia z telefonu, portali społecznościowych i skrzynek e-mail, organizer. Za jego pomocą można też kontrolować odtwarzacz muzyki czy wyłączać alarm bez sięgania po smartfona.

W dbaniu o zdrowie pomoże pulsometr z opcją zapisywania historii pomiarów i aplikacja badająca długość oraz efektywność snu użytkownika. Wodoodporność (IP66), a także ekran pokryty Gorilla Glass sprawia, że z zegarkiem na ręku można komfortowo pływać czy biegać w deszczu.

Rozbudowany GPS sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i na wakacjach. Touch 5.0 może wyświetlać prognozę pogody. Dzięki funkcji rejestracji trasy nie jest potrzebne ciągłe połączenie ze smartfonem - dane o przebytym dystansie można komfortowo zsynchronizować później. Smartwatch wskazuje aktualne ciśnienie atmosferyczne, temperaturę oraz wysokość, a także długość i szerokość geograficzną.

Zegarek to nie tylko technologiczny gadżet, ale również ważny element ubioru. Touch 5.0 został wyposażony w 13 tarcz, dzięki czemu można dobrać wygląd smartwatcha do każdej stylizacji - od typowo sportowych, przez casualowych po eleganckie. Do zestawu dołączany jest również dodatkowy czarno-zielony pasek.

Długi czas pracy zapewnia pojemna bateria i specjalna ładowarka wyposażona w powerbank, dzięki czemu na jednym ładowaniu można załadować urządzenie dwukrotnie.

ov.overmax.eu