Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne MAKITA TM30DZKX1

Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne MAKITA TM30DZKX1
Bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne TM30DZKX1 jest przeznaczone do piłowania i cięcia drewna, tworzywa sztucznego, gipsu, metali nieżelaznych oraz elementów mocujących (np. niehartowanych gwoździ czy zszywek). Może być także używane do cięcia miękkich płytek ściennych, jak również do szlifowania na sucho oraz skrobania niewielkich powierzchni. Głównie jednak jest przeznaczone do cięcia w pobliżu krawędzi oraz cięcia na mokro. Idealnie sprawdzi siew trudno dostępnych zakamarkach.

To niewielkie urządzenie o wymiarach: 277 x 65 x 98 mm, które waży z akumulatorem zaledwie 1,1-1,3 kg. Wyposażone w technologię CXT (Compact eXtreme Technology), zasilane akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 10.8V. Technologia CXT to nowo zaprojektowana platforma akumulatora, która zapewnia wyjątkową ergonomię, wytrzymałość i trwałość. Narzędzia z tej serii dysponują dużą mocą i wytrzymałą konstrukcją zapewniającą stabilną pracę w niskich temperaturach. TM30DZKX1 obsługuje akumulatory pojemności: 1,5, 2 i 4 Ah. Narzędzie jest kompatybilne z akumulatorami Li-Ion 10,8 V wyposażonymi w zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem oraz przeciążeniem.

W urządzeniu mamy możliwość elektronicznego doboru prędkości oscylacyjnej przy pomocy przełącznika nastawczego w zakresie 6000-20000 obrotów/minutę, co pozwala na wysoką wydajność pracy. Łagodny rozruch oraz utrzymanie stałej prędkości oscylacyjnej umożliwiają precyzyjne przyłożenie narzędzia do obrabianego materiału.

Funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem sprzętu. Mamy możliwość ustawienia kąta akcesoriów aż w 12 pozycjach - co 30 stopni w przedziale 0-360 stopni dla większego zakresu zastosowań.

Dodatkową zaletą TM30DZKX1 jest możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego w celu zmniejszenia pyłu powstającego w trakcie szlifowania.

Dzięki wymiennym głowicom TM30DZKX1 ma wiele zastosowań począwszy od wykonywania rowków w drewnie, zdzieranie materiałów z podłogi, aż do usuwania silikonu czy kitu z ram okiennych.

Narzędzie wielofunkcyjne TM30DZKX1 jest dostarczane w walizce z zestawem akcesoriów, bez akumulatorów i ładowarki.