Słuchawki CordCruncher - sposób na niesplątane kable

Słuchawki CordCruncher - sposób na niesplątane kable
e-suplement

Słuchawki CordCruncher otrzymaliśmy w dwóch modnych kolorach: jaskrawym pomarańczowym (Glo-Orange) i granatowym (Pearl Blue). Po wyjęciu z opakowania oczom ukazał się elastyczny rękaw, przypominający gumową rurkę, umożliwiający regulowanie długości słuchawek. Co więcej, można owinąć go na nadgarstku, szyi czy pasku od spodni - tworząc w ten sposób modną bransoletkę.

Pomysł...

...na stworzenie bransoletki ze słuchawek jest bardzo oryginalny. Dwa cienkie przewody zakończone z jednej strony jackiem 3,5 mm, a z drugiej małymi słuchawkami ukryte są w gumowej rurce. Chcąc posłuchać muzyki, ciągniemy za słuchawki i przewody stają się dłuższe (maksymalnie nieco ponad 1 metr). Kiedy słuchawki CordCruncher nie są nam już potrzebne, zgodnie z instrukcją ciągniemy oba końce i przewody chowają się do rurki do wyjściowej pozycji. Wtyk jack możemy schować w drugi koniec rurki i mamy gotową bransoletkę.

Jakość...

...brzmienia jest na wysokim poziomie. Po delikatnej gimnastyce palców i wprowadzeniu słuchawek do uszu, możemy delektować się przyjemną dla ucha muzyką. Słuchawki CordCruncher idealnie leżą w uchu - nie przesuwają się i nie wypadają. Pasmo przenoszenia z pewnością nieco odbiega od deklarowanej przez producenta, ale tony niskie możemy faktycznie poczuć, a dynamiczny dźwięk muzyki pop, techno lub podobnej sprawi, że uśmiech zagości na naszej twarzy.

Nawet dźwięki wysokie brzmią w słuchawkach dobrze. Warto wspomnieć, że lada chwila słuchawki będą dostępne również w nowych kolorach - zielonym i różowym. W opakowaniu znajdują się również dwie pary wymiennych końcówek w różnych rozmiarach.

Słuchawki CordCruncher - podsumowanie

Młodzież z pewnością będzie zadowolona kupując ten nowoczesny i oryginalny gadżet w neonowej kolorystyce. Słuchawki te polecamy nie tylko ze względu na ich innowacyjność. Zestaw zapewnia użytkownikowi dobrą jakość muzyki i można go używać do większości smartfonów i odtwarzaczy muzycznych

W konkursie Active Reader można zdobyć te słuchawki za 100 pkt.

Przeczytaj także
Magazyn