Wspólna rozrywka z Kinect Xbox 360

Wspólna rozrywka z Kinect Xbox 360
e-suplement
Dzisiejszą młodzież coraz trudniej zachęcić do aktywności fizycznej i do jakichkolwiek rozrywek niezwiązanych z technologiami. Można jednak połączyć przyjemne z pożytecznym bez wychodzenia z domu.

Idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny jest zabawa angażująca młodsze dzieci, nastolatków i dorosłych jednocześnie. Równie wymagająca dla wszystkich i zapewniająca długie godziny zabawy.

Urządzeniem, które zrewolucjonizowało już wspólne spędzanie czasu i sposób postrzegania świata przez niejednego nastolatka jest sensor Kinect dla konsoli Xbox 360, który łączy aktywność fizyczną z porywającą zabawą.

kinect_xbox_360_gryKinect zmienia każde pomieszczenie w prawdziwe centrum multimedialne, co pozwala poczuć się jak zawodowy sportowiec, tancerz czy superbohater. Wszystko bez niepotrzebnych pilotów czy kontrolerów, wystarczy wejść w pole widzenia kamery, by włączyć się do akcji, którą właśnie widać na ekranie.

Szeroki wybór tytułów dostępnych na Kinect zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas wieczorów w gronie rodziny czy przyjaciół. Oprócz przyjemności z chwil spędzonych razem, wspólna zabawa z Kinect pozwoli rozwinąć swoje umiejętności koordynacji ruchowej, logicznego myślenia i przede wszystkim pracy zespołowej.

dance_central_xboxWieczorną rozrywkę przy muzyce i wśród przyjaciół uprzyjemni gra Dance Central 3, w której sensor porównuje ruchy gracza z tymi na ekranie, a wirtualny choreograf podaje wskazówki i ocenia postępy na parkiecie.

Fanom sportów motorowych porządną dawkę adrenaliny dostarczy natomiast Forza Horizon, która łączy autentyczność kultowej gry Forza z atmosferą festiwalu - tu można popisać się swoim stylem jazdy i zostać gwiazdą najbardziej wyjątkowego turnieju motoryzacyjnego na świecie.

forza_horizon_xbox_360Ducha rywalizacji i dużo sportowych emocji dostarcza natomiast gra Kinect Sports Ultimate, oferująca aż 13 dyscyplin sportowych, zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Można sprawdzić się w każdej dziedzinie niezależnie od tego czy to koszykówka czy jazda na nartach. Mistrzostwo jest na wyciągnięcie ręki i to dla wszystkich.

Z kolei Kinect Star Wars przeniesie zarówno starszych, jak i młodszych graczy w rzeczywistość odległej galaktyki, w której będą mogli pilotować statki i pojazdy kosmiczne czy ćwiczyć umiejętności Jedi. Do pełnego przygód i wyzwań świata fantasy przeniesie nas gra Fable: The Journey, gdzie wartka akcja i malownicze krajobrazy Albionu oraz mnogość atrakcji i zadań do wykonania wciągają na długie godziny.

Powyższe propozycje to oczywiście tylko ułamek gier dostępnych na Kinect dla Xbox 360, wiele więcej dostępnych na www.xbox.com

W konkursie Active Reader można zdobyć różne gry na sensor Kinect dla Xbox 360.

Przeczytaj także
Magazyn