Zestaw akcesoriów do komputerów stacjonarnych KB-8005

Zestaw akcesoriów do komputerów stacjonarnych KB-8005
e-suplement
Tani i solidny zestaw akcesoriów do komputerów stacjonarnych W nasze ręce trafi ł bezprzewodowy duet komputerowych peryferiów wyprodukowanych przez firmę Genius.

Zestaw akcesoriów do komputerów stacjonarnych KB-8005 składa się z dwóch elementów (klawiatury oraz myszki), komunikujących się z komputerem za pośrednictwem bezprzewodowego interfejsu 2,4 GHz.

Klawiatura sprawia wrażenie całkiem wytrzymałego sprzętu, jej obudowa wykonana jest niemal w całości z matowego tworzywa, które jest odporne na szpecące odciski palców. Urządzenie jest również wodoodporne – w tej kwestii postanowiliśmy jednak zawierzyć producentowi i nie zdecydowaliśmy się na zalanie sprzętu.

Klawisze mają dość niski, ale bardzo dobrze odczuwalny skok i pozwalają na komfortowe pisanie. Ich działanie jest również bardzo ciche, dzięki czemu urządzenie to przypadnie do gustu osobom mającym awersję do głośnych klawiszy. W górnej części klawiatury znajduje się sześć przydatnych przycisków funkcyjnych odpowiadających m.in. za regulację głośności dźwięku czy szybkie uruchomienie przeglądarki internetowej.

Drugi element zestawu KB-8005 to myszka optyczna o rozdzielczości 1600 dpi. Jej ogromną zaletą jest fakt, że została wyprofilowana w sposób, dzięki któremu bez problemu mogą korzystać z niej zarówno praworęczne, jak i leworęczne osoby. Niektórym może brakować kilku dodatkowych klawiszy funkcyjnych, ale trzeba pamiętać że jest to produkt, którego głównymi odbiorcami nie są zapaleni gracze, tylko zwyczajni użytkownicy, ceniący sobie wygodę i niezawodność.

Testowany duet działa w oparciu o standardowe baterie AAA (klawiatura) i AA (myszka) – w opakowaniu znajdziemy oczywiście oba typy „paluszków”, dzięki czemu sprzęt od razu gotowy jest do działania.

Biorąc pod uwagę bardzo atrakcyjną cenę całego zestawu akcesoriów do komputerów stacjonarnych KB-8005, można go szczerze polecić wszystkim, którzy szukają niedrogich, ale funkcjonalnych komputerowych akcesoriów.

W konkursie Active Reader zestaw akcesoriów do komputerów stacjonarnych KB-8005 można zdobyć  za 70 pkt.

Przeczytaj także
Magazyn