Metalowe klocki konstrukcyjne - Merkur

Metalowe klocki konstrukcyjne - Merkur
KONSTRUKTYWNIE to sklep internetowy w którym można znaleźć zestawy konstrukcyjne, roboty, kolejki elektryczne, pomoce naukowe i hulajnogi wyprodukowane przez czeskiego producenta- firmę Merkur.

 

 

Prawie 100 letnia tradycja marki i produktu jest gwarantem dobrej zabawy, rozwoju, edukacji, dla młodszych i starszych hobbystów. MERKUR oferuje metalowe klocki konstrukcyjne, jak również przepiękną kolejkę klasy "0". MERKUR to również robotyka i mechatronika dla dzieci i młodzieży.

Produkty są wykonane z trwałego, malowanego metalu. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne do konstruowania elementy: tzn: różnokształtne dziurkowane blaszki, osie, koła, opony, śrubki, nakrętki… jak również narzędzia, których nie powstydziłby się żaden majsterkowicz.

 Z zestawów można wykonać wiele modeli wg instrukcji (ilość zależna od typu zestawu), oraz nieskończoną ich ilość wg własnego pomysłu. Bardzo dobra jakość produktów pozwala na wielokrotne używanie poszczególnych elementów, a tym samym na wspaniałą zabawę przez długi czas. Dostępne są części zapasowe do zestawów oraz napędy. Konstruktywna zabawa z MERKUREM pozwala zrozumieć tajniki mechaniki czy też elektroniki.

Więcej na www.konstruktywnie.pl