Wszechstronne słuchawki ART AP-57

Wszechstronne słuchawki ART AP-57
e-suplement
Nauszne słuchawki ART AP-57 to sprzęt dla wszystkich słuchających muzyki zawsze i wszędzie. Wyposażone zostały dodatkowo w mikrofon umożliwiający korzystanie z nich także z telefonami.

Po wyjęciu słuchawek z blistra, trzymamy w ręku dobrze wykończony sprzęt. Konstrukcja sprawia wrażenie solidnej i odpornej na ewentualne uszkodzenia. Miękkie muszle, które powinny wytłumić dźwięki otoczenia, swoje zadanie spełniają dość dobrze.

Na plecionym przewodzie swoje miejsce znalazł tylko mikrofon wraz z przyciskiem. Nie znajdziemy regulacji głośności. W przenośnym urządzeniu przycisk służy do zatrzymywania i wznawiania odtwarzania muzyki oraz odbierania i rozłączania rozmów; podczas połączenia z komputerem pozostaje on nieaktywny. Słuchawki wyposażono w 3-kanałowy wtyk minijack 3,5 mm. W komplecie znajdujemy adapter umożliwiający podłączenie sprzętu do komputera.

Deklarowane przez producenta pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz, impedancja 32 V, czułość mikrofonu, który zainstalowano, wynosi 102 dB (±3 dB), a długość przewodu 1,5 m. Gwarancja na produkt wynosi 24 miesiące.

Suchawki można z czystym sumieniem polecić każdemu młodemu człowiekowi, który odczuwa potrzebę słuchania dobrej jakości muzyki w tracie przemieszczania się, np. po mieście. A w przypadku podłączenia do smartfona, w przerwie słuchania muzyki możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni czy plecaka.

 

Przeczytaj także
Magazyn