Klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device K480

Klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device K480
e-suplement
Za pomocą Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 możesz pisać niemal równolegle na trzech różnych urządzeniach. W dodatku – bez względu na rodzaj wykorzystywanych przez nie systemów operacyjnych.

 

 

Firma Logitech, światowy lider w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce, od października tego roku wprowadza na rynek pierwszą klawiaturę zaprojektowaną z myślą o korzystaniu z trzech urządzeń jednocześnie. Teraz można więc będzie np. podczas pracy na swoim komputerze dzięki przyciskowi Easy-Switch szybko zmienić nośnik, by odpisać na wiadomość na smartfonie, a na dokładkę wysłać tweeta na tablecie.

Klawiatura jest uniwersalna i da się ją podłączyć za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego, jaki system operacyjny każde z nich wykorzystuje – Windowsa, Maca czy Chrome OS na komputerze lub Androida albo iOS na tablecie czy smartfonie. – Potrzeby związane z pisaniem na urządzeniach elektronicznych stopniowo ewoluowały – mówi Izabela Sulima, reprezentująca producenta. – Użytkownicy liczą i piszą teraz na wielu ekranach naraz, często używając dwóch lub trzech różnych systemów operacyjnych. Dzięki Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 praca, tworzenie i komunikowanie się z innymi stanie się szybkie i wygodne, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia czy platformy korzystamy.

Produkt Logitecha daje możliwość pisania na klawiaturze realnych rozmiarów, z wygodnym układem klawiszy i wszystkimi najczęściej używanymi skrótami. Stabilny, wbudowany stand utrzyma telefon lub tablet pod właściwym kątem, ułatwiając jednoczesne pisanie i czytanie wiadomości.

Przeczytaj także
Magazyn