TL-PB2600 - energia zawsze pod ręką

TL-PB2600 - energia zawsze pod ręką
Banki energii na dobre zagościły w naszych torbach podręcznych, niejednokrotnie ratując nas w awaryjnych sytuacjach, np. gdy czekamy na ważny telefon, odpowiadamy na maila, czy gdy zgubimy drogę i szukamy podpowiedzi w Google Maps, a bateria smartfona właśnie się wyczerpała. Bo co z tego, że mamy ładowarkę, skoro nie ma jej gdzie podpiąć do prądu - jesteśmy np. w plenerze czy w lotniskowej hali odlotów?

Niestety, wiele power banków ma wielkość smartfona i nie mieści nam się w żadnej kieszeni, w dodatku są ciężkie i mało poręczne. Dlatego tym razem postanowiłem zaprezentować urządzenie, które zmieni Wasze myślenie o power bankach jako niewygodnym dodatkowym ciężarze do noszenia. Mam na myśli bank energii TL-PB2600 marki TP-LINK. To urządzenie o najmniejszych gabarytach z testowanych przeze mnie tego typu sprzętów - jego rozmiary to zaledwie 93,5 x 25,6 x 25,6 mm, a waga 68 gramów. Jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym, z geometryczną fakturą i dodatkami w kolorze niebieskim.

TL-PB2600 może się pochwalić sporą wydajnością - 2600 mAh i systemem zabezpieczającym 6 w 1, chroniącym ładowane urządzenia przed ewentualnym uszkodzeniem z powodu przeładowania, wyładowania, spięcia, przepięcia, przetężenia czy przegrzania. Zastosowane w power banku wysokiej klasy podzespoły redukują ewentualną utratę energii powstającą podczas cyklu ładowania. Wydajność energetyczna urządzenia sięga 90%.

Na obudowie umieszczono po jednym porcie Micro USB i USB 2.0, dyskretny przycisk uruchamiający urządzenie, a także zieloną diodę informującą użytkownika o poziomie naładowania sprzętu. Moc wejściowa i wyjściowa to standardowe 5 V/1 A. W zestawie oprócz instrukcji znajdziemy również kabel Micro USB.

Power bank współpracuje zarówno z urządzeniami pracującymi w systemie iOS - iPhonem czy iPadem, jak i z większością tych działających w systemie Android, czyli tabletami, smartfonami i innymi urządzeniami ładowanymi napięciem 5 V przez port USB. Warto wspomnieć, że bank energii jest dodatkowo wyposażony w minilatarkę LED.

Polecam zakup TL-PB2600 wszystkim fanom urządzeń mobilnych, którzy nigdy nie chcą stracić łączności ze światem i cenią modele w wersji mini.