UP540 - ładowarka do zadań specjalnych

UP540 - ładowarka do zadań specjalnych
Urządzenie, które tym razem zaprezentuję, powstało chyba specjalnie dla mnie! Myślę, że ta ładowarka stanowi również spełnienie marzeń niemal wszystkich miłośników sprzętów mobilnych. Wystarczy mieć dostęp do jednego gniazdka elektrycznego, żeby naładować aż pięć urządzeń.

Designerską ładowarkę UP540 wykonano z wysokiej jakości tworzywa w kolorze czarnym, z połyskiem i z niebieskimi akcentami na górze, a na spodzie wykończono gumą. Na bocznych, matowych krawędziach umieszczono pięć portów USB - wyposażonych w technologię inteligentnego ładowania TP-Link. Umożliwia ona rozpoznawanie rodzaju podpiętego urządzenia, dostosowując odpowiednią - bezpieczną - moc ładowania. W zestawie otrzymujemy również długi, 1,5-metrowy kabel zasilający, dzięki czemu łatwo podłączymy sprzęt do dowolnego gniazdka elektrycznego.

Urządzenie ma moc 40 W, a na każdym wyjściu USB uzyskamy 5 V oraz 2,4 A, więc spokojnie możemy naładować jednocześnie np. dwa tablety i trzy smartfony. Co istotne, podpięte urządzenia ładują się szybko. Mamy zapewnione o 65% szybsze uzupełnianie energii w porównaniu do zwykłej ładowarki, a co za tym idzie - do 40% krótszy czas ładowania. UP540 jest kompatybilna ze wszystkimi mobilnymi urządzeniami. Jest też bezpieczna. Zastosowane technologie chronią ładowany sprzęt przed ewentualnym zwarciem, przegrzaniem, nadmiernym naładowaniem czy rozładowaniem oraz przed przepięciem czy przetężeniem elektrycznym. Jedyne, czego mi zabrakło, to podświetlenia po podłączeniu do zasilania, informującego o działaniu ładowarki. Sprzęt sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas wyjazdów. W domu nie będziemy musieli ładować urządzeń w pięciu różnych gniazdach i wszystko skupimy w jednym miejscu. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której zapominamy zabrać ze sobą któreś z ładowanych urządzeń. Do bagażu też wrzucimy tylko jedną ładowarkę, pamiętając jedynie, żeby zabrać kable ładujące do poszczególnych urządzeń.

UP540 jest już dostępna w sprzedaży. Objęto ją 24-miesięczną gwarancją producenta. Polecam wszystkim fanom urządzeń mobilnych.