Router bezprzewodowy AC750 Archer C20

Router bezprzewodowy AC750 Archer C20
Prezentujemy kompaktowy router firmy TP-Link w przyjaznej cenie. To dwupasmowe urządzenie o ciekawym wzornictwie doskonale spełnia stawiane przed nim zadania, ponieważ obsługuje bezprzewodowe połączenia w najnowszym standardzie 802.11ac.

Niewielki router o wymiarach 230×144×35 mm ma ciekawy, designerski wygląd i bez problemu wkomponuje się zarówno we wnętrze mieszkalne, jak i przestrzeń biurową.

Archer C20 wysyła sygnał sieci bezprzewodowej o prędkości 450 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz sieci o prędkości 300 Mb/s w paśmie 5 GHz. Pozwala więc na stworzenie niezawodnej i szybkiej sieci, obsługującej wiele urządzeń jednocześnie. Dodatkowo dysponuje trzema zewnętrznymi antenami, które dbają o duży zasięg i wysoką wydajność połączeń. Pasmo o niższej częstotliwości pozwala na robienie zakupów przez Internet, surfowanie po sieci czy słuchanie ulubionych "kawałków", a to o wyższej umożliwia komfortowe oglądanie filmów w jakości 4 K oraz granie online ze znajomymi.

Na "pokładzie" routera zainstalowano przydatne rozwiązania technologiczne. Czteroportowy przełącznik sieciowy umożliwia podpięcie do Internetu urządzeń bez modułu Wi-Fi - dekodera, konsoli czy telewizora. Funkcjonalny port USB 2.0 pozwala na podłączenie dysku czy sieciowej drukarki, dzięki czemu zapewnimy sobie bezprzewodowy dostęp do nich na wszystkich urządzeniach, a dzięki funkcji serwera FTP - również przez Internet. Możemy też kontrolować połączenia w oparciu o adres IP, wprowadzić funkcję kontroli rodzicielskiej, co zapewni naszym dzieciom dostęp tylko do bezpiecznych treści, a także stworzyć rozbudowaną sieć bezprzewodową dla naszych gości (zarówno w paśmie 5 GHz, jak i 2,4 GHz) - w dodatku, dzięki graficznemu trybowi zarządzania harmonogramem, jesteśmy w stanie szybko ustalić, kiedy ta sieć ma być aktywna. Router umożliwia również stworzenie przezroczystego mostu WDS (Wireless Distribution System), który pozwala na nawiązanie bezprzewodowego połączenia z punktami dostępowymi w sieci. Rozbudowany interfejs wystarczy nawet zaawansowanym użytkownikom.

TP-Link Archer C20 to bardzo interesujące urządzenie w doskonałej, przystępnej cenie - ok. 140 zł. Jest wyposażone w najnowsze technologie i spełnia najwyższe standardy. Myślę, że zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Router Archer C20 jest dostępny w sprzedaży. Produkt objęto 36-miesięczną gwarancją producenta.