Bezpieczny dom z kamerą TP-Link NC260

Bezpieczny dom z kamerą TP-Link NC260
Przedstawiamy nowoczesne urządzenie, ułatwiające samodzielne sprawowanie pieczy nad domem - kamerę z trybem nocnym TP-Link NC260. Sprzęt umożliwia monitorowanie pomieszczeń przez 24 godziny na dobę nawet z drugiego końca świata. Jedynym warunkiem jest dysponowanie w domu Wi-Fi.

Co kilkanaście minut dochodzi w Polsce do kradzieży z włamaniem. Każdy z nas może na własnej skórze doświadczyć skutków tej mało komfortowej sytuacji. Wystarczy, że przebywamy w pracy czy na krótkim wyjeździe, a złodziej zaledwie w kilka minut jest w stanie dostać się do naszego domu. Może się też zdarzyć, że zaskoczymy włamywacza na gorącym uczynku, spotykając się z nim oko w oko. Aby uniknąć tego typu sytuacji, warto zaopatrzyć się w specjalną kamerę. Z TP-Link NC260 poczujemy się bezpieczniej, a nasze obawy związane z bezpieczeństwem mocno zbledną.

Jak skonfigurować opisywany model? Sprawa jest bardzo prosta – wystarczy wykorzystać aplikację tpCamera na smartfony i laptopy (działa zarówno w iOS, jak i na Androidzie), umożliwiającą nagrywanie fi lmów, robienie zdjęć i kontrolę bieżącej sytuacji wszędzie, gdzie jest możliwe połączenie internetowe. Darmowa intuicyjna appka zarówno poprowadzi nas przez konfigurację, jak i ułatwi obsługę urządzenia.

Sprzęt ma wbudowany slot kart Micro SD (do 128 GB), dzięki czemu możemy podczas naszej nieobecności nagrać wizytę nieproszonego gościa czy popisy domowych zwierzaków. Gdy TP-Link NC260 wykryje dowolny ruch czy dźwięk, natychmiast poinformuje nas o tym za pomocą maila lub powiadomienia w telefonie.

Dzięki szklanemu obiektywowi oraz przetwornikowi CMOS 1/4” (jakość obrazu o rozdzielczości 720 p) możemy dojrzeć nawet najdrobniejsze detale. Gdy natężenie światła zmaleje, lub gdy zgasimy światło, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb nocny. Wbudowane diody podczerwieni zapewniają podgląd obrazu nawet w całkowitej ciemności.

Kamera umożliwia dwukierunkową komunikację, co może przydać się zwłaszcza rodzicom do rozmowy z dzieckiem pozostawionym w domu bez opieki czy z babcią lub dziadkiem. Sprawdzimy w ten sposób, jak się czują i czy czegoś nie potrzebują. Urządzenie może też spełniać funkcje elektronicznej niani - informować, gdy dziecko się obudzi, czy też na bieżąco obserwować, czy jest bezpieczne. Co więcej, testowany sprzęt sprawdzi się doskonale nie tylko we wnętrzu mieszkania, można go bowiem również wykorzystać do monitorowania wejścia do domu lub garażu.

Podsumowując - chcesz poczuć się bezpiecznie i nie martwić się o domowników czy ulubione przedmioty w domu? Zainwestuj w TP-Link NC260. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta. Warto pomyśleć o zakupie jeszcze przed wakacyjnym urlopem.