Słuchawki Monster Nick Cannon N-tune

Słuchawki Monster Nick Cannon N-tune
Kolejny model amerykańskiego producenta Monster wyznaczającego światowe trendy w słuchawkach. Przed Wami test słuchawek Monster Nick Cannon N-tune.

Pierwsze wrażenia estetyczne - nowoczesne wzornictwo, ale bez udziwnień dyzajnerskich. Lekka konstrukcja sugeruje, że są to słuchawki młodzieżowe, wygodne do używania podczas ruchu - w podróży, na siłowni itp. Jednak walory brzmieniowe i funkcjonalne kwalifikują te słuchawki na wyższej półce - dla osób nie tylko prowadzących aktywny, sportowy tryb życia, ale mających również wysokie wymagania jakościowe i posiadających środki wystarczające do spełniania tych aspiracji. Cena niespełna 600 zł może być istotną barierą dla młodzieży, ale wielogodzinny test przekonuje, że warto zapłacić tę kwotę.

Mimo zamkniętej konstrukcji słuchawek Monster Nick Cannon N-tune, lekkość oraz idealne dopasowanie do uszu sprawiają, że nawet po wielu godzinach noszenia na głowie nie czuje się żadnego dyskomfortu. Jednocześnie zamknięta konstrukcja izoluje od dźwięków z otoczenia (trzeba o tym pamiętać, by w niektórych sytuacjach nie stworzyć niebezpieczeństwa przez całkowite wyizolowanie się od sygnałów akustycznych z otoczenia).

Jakość brzmienia jest bardzo, bardzo dobra. Zatroszczył się o to sam Nick Cannon - legendarny aktor i raper, mąż słynnej piosenkarki Mariah Carey. Słuchawki Monster N-tune powstały przy jego współpracy. Zadbał on przede wszystkim o fenomenalnie głęboki bas, raczej nie spotykany w słuchawkach. Nie stało się to kosztem tonów wysokich, a średnie wybrzmiewają w pełni. Dźwięk jest naturalny, czysty i dobrze zrównoważony, niezależnie od poziomu głośności.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest wbudowany na kablu słuchawek (długość kabla - 1,40 m, wtyk jack 3,5 mm) pilot Control Talk z mikrofonem, umożliwiający regulację odtwarzania muzyki i odbiór przychodzących połączeń telefonicznych. Mikrofon obsługuje iPad, iPod? Nano (4./5. generacji), Classic (120 GB), Touch (2. generacji), iPod Shuffle (3. generacji) oraz iPhone? 3GS i nowsze, ale nie wszystkie modele Blackberry. Wymaga oprogramowania v. 1.0.3 dla Pod Nano (4. generacji).

Słuchawki Monster Nick Cannon N-tune test

Wspaniałe słuchawki Monster Nick Cannon N-tune możesz zdobyć w konkursie Active Reader za 600 pkt.