Odbiornik muzyczny Genius BT-100R

Odbiornik muzyczny Genius BT-100R
Odbiornik muzyczny Genius BT-100R to urządzenie umożliwiające bezprzewodowe podłączenie głośników lub słuchawek do dowolnego źródła dźwięku wyposażonego w technologię Bluetooth - komputera, smartfona czy nowoczesnego telewizora.

Dzięki niemu ulubiona muzyka przechowywana w telefonie, tablecie czy komputerze osobistym może być bezprzewodowo dostarczona.

Pierwsze uruchomienie adaptera i połączenie ze źródłem dźwięku nie sprawia trudności. Odbiornik muzyczny Genius BT-100R działa natychmiast odbierając sygnał z umieszczonego w odległości 10 metrów smartfonu. Instalacja urządzenia w komputerze z Windows 7 także przebiega bezproblemowo.

Genius BT-100R to odbiornik Bluetooth, który jest wyposażony w wyjście jack 3,5 mm, kabel do ładowania, klips do paska, mini USB, wyłącznik i instrukcję w języku polskim. Urządzenie ma wbudowaną baterię, dzięki czemu może pracować całkowicie bezprzewodowo, ok. 20 godzin na jednym ładowaniu. Ma też dwie diody LED, które pokazują tryb pracy urządzenia oraz stan naładowania baterii.

Odbiornik muzyczny Genius BT-100R Android
Odbiornik Genius BT-100R połączony z urządzeniem na Androidzie.
Ładowanie odbiornika odbywa się poprzez złącze USB przy użyciu kabla znajdującego się w zestawie. Można do niego podłączyć słuchawki lub ulubione głośniki. Adapter Genius BT-100R jest wyposażony w wygodny klips do paska dzięki czemu można z niego korzystać podczas ćwiczeń w domowej siłowni, w trakcie nauki czy podczas gry na konsoli. Wystarczy tylko podłączyć do adaptera słuchawki i można cieszyć się ulubioną muzyką.

Odbiornik muzyczny Genius BT-100R obsługuje całą gamę źródeł dźwięku - od komputerów, przez telefony komórkowe i tablety, aż po nowoczesne telewizory, bez konieczności stosowania niewygodnego kabla plątającego się pod nogami.

Odbiornik Genius BT-100R można kupić w sklepie internetowym w cenie około 120 zł.

W konkursie Active Reader można zdobyć urządzenie za 120 pkt.