Pentagon potwierdza prawdziwość filmu pokazującego "latającą piramidę"

Pentagon potwierdza prawdziwość filmu pokazującego "latającą piramidę"
Seria nowo opublikowanych zdjęć i filmów wideo przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające, sfilmowanych przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, została potwierdzona przez Pentagon jako autentyczne materiały. Tego rodzaju tajemnicze obserwacje określa się popularnie mianem UFO (Unidentified Flying Object) i rzadko traktuje się z powagą. W kręgach wojskowych używa się nowszego terminu - "Niezidentyfikowane Zjawiska Lotnicze" (Unidentified Aerial Phenomena, UAP), a wywiad traktuje te rzeczy bardzo poważnie.

Nowo ujawnione materiały, których źródłem jest filmowiec Jeremy Corbell i reporter George Knapp, składają się z nagrań tajemniczego "piramidokształtnego" obiektu latającego nieco ponad dwieście metrów nad okrętem US Navy USS Russell, obok którego widać również obrazy trzech innych dziwnych obiektów, z których jeden wydaje się być już znany ze starszego filmu, udostępnionego online w zeszłym roku. Materiał ukazujący "latającą piramidę" miał zostać wykonany w lipcu 2019 r.

"Mogę potwierdzić, że zdjęcia i filmy, o których mowa, zostały wykonane przez personel Marynarki Wojennej", powiedziała rzeczniczka Ministerstwa Obrony USA, Susan Gough w oświadczeniu przekazanym mediom. Nie wiadomo jednak, co te materiały przedstawiają. Pentagon nie udostępnia żadnych dalszych szczegółów, pozostawiając pole spekulacjom, być może sam nie wie, co widać na obrazach. Jest też rozważana możliwość, że dobrze wie, gdyż mogą to być tajne prototypy latających maszyn, które testuje armia Stanów Zjednoczonych. Brana jest pod uwagę także taka możliwość, że obiekty te nie pochodzą z USA.

Materiał potwierdzony przez Pentagon:

Źródło: www.bit.ly

Mirosław Usidus

Zobacz także:

Czas kosmicznego biznesu
Sen o powietrznej motoryzacji