TL-PBG6700 - nie pozostaniesz bez zasilania

TL-PBG6700 - nie pozostaniesz bez zasilania
Nastały takie czasy, że nie ruszamy się z domu bez telefonu, tabletu czy MP4, a tymczasem włączone na urządzeniach gry, filmy czy Internet sprawiają, że bateria szybko się rozładowuje. Idealnym rozwiązaniem jest więc zakup banku energii. Przedstawiamy jeden z najnowszych modeli - kompaktowy TL-PBG6700 firmy TP-Link. Przyda się nam zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego, np. w szkole, samolocie czy na narciarskim stoku.

To lekkie, niewielkie urządzenie, które z łatwością zmieści się w kieszeni czy plecaku. Czarną nowoczesną obudowę pokryto miękką powłoką polimerową, co sprawia, że dobrze leży w dłoni, a złote detale nadają jej elegancji. Sercem power banku jest nowoczesny akumulator LG, o pojemności 6700 mAh i przedłużonej żywotności - przewidzianej na ok. pięćset pełnych cykli ładowania.

bank energii TL-PBG6700

To pierwszy przedstawiciel z nowej serii Vivid, w której producent zastosował technologię inteligentnego ładowania. Dzięki niej TL-PBG6700 jest w stanie ładować urządzenia aż do 65% szybciej niż dotąd, zaoszczędzając do 40% naszego czasu. Zwiększona moc wyjściowa - 5 V/2,4 A, zamiast standardowej 5 V/1 A - pozwala na ponad dwa razy szybsze ładowanie sprzętów.

A co z ewentualnymi obawami o bezpieczeństwo podczas ładowania naszych gadżetów? Nie musimy się o to martwić. Prezentowany bank energii wykorzystuje nowoczesne zabezpieczenia, zapewniając ochronę przed ewentualnym zwarciem, przepięciami czy przegrzaniem. Nie musimy się też bać nadmiernego naładowania czy też rozładowania - wszystko jest pod kontrolą.

TL-PBG6700 wyposażono w porty MicroUSB oraz USB 2.0, a na obudowie wyświetla się czterostopniowy wskaźnik poziomu naładowania baterii. Bank współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak również z iOS czy Windows oraz większością urządzeń zasilanych za pomocą USB. Jedynym drobnym minusem wydaje się kolor dostępnego w zestawie kabla USB do ładowania. Jest biały, a sądzę, że ze złoto-czarnym power bankiem idealnie komponowałaby się czerń.

TP-Link TL-PBG6700 jest już dostępny w sprzedaży, w sugerowanej cenie 129 zł. Produkt objęto 12-miesięczną gwarancją producenta. Polecam.

Przeczytaj także
Magazyn