Bezprzewodowy głośnik z technologią AirPlay

Bezprzewodowy głośnik z technologią AirPlay
Nowoczesny AirZone Series 3 to nie tylko funkcjonalny głośnik, ale też elegancki element wyposażenia wnętrza. Urządzenie jest wyposażony w technologię AirPlay, która umożliwia współpracę ze wszystkimi urządzeniami Apple: iPadami, iPhone?ami, iPodami touch oraz komputerami Mac.

By korzystać z głośnika AirZone Series 3, wystarczy mieć dostęp do sieci Wi-Fi. Dzięki połączeniu z siecią oraz technologii AirPlay, użytkownik ma możliwość strumieniowego przesyłania muzyki - również gdy w domu jest kilka głośników AirZone. Wszystkie one mogą synchronicznie odtwarzać muzykę z jednego urządzenia Apple.

Na tylnym panelu głośnika umieszczono złącze Aux In, wejścia zasilania i USB, przycisk uruchamiający oraz przycisk parowania. By rozpocząć współpracę między urządzeniem Apple a głośnikiem, wystarczy podłączyć je do niego za pomocą kabla USB i użyć przycisk parowania. Po rozłączeniu kabla, urządzenia są już zsynchronizowane, a głośnik jest gotowy jest do odtwarzania muzyki z nośnika.

Przestrzenne i czyste brzmienie AirZone Series 3 zyskuje dzięki dwóm wbudowanym przetwornikom, wzmacniaczowi akustycznemu klasy D i zasilaniu o mocy 16 W.

Podłączony do zasilania głośnik podczas odtwarzania muzyki, może również ładować baterię w urządzeniach takich, jak iPady czy iPhone?y.

Cena głośnika AirZone Series 3 ok. 700 zł